Saytdan qidirish

Saytga kirish

Kalendar

July 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Dars jarayonidan lavha
Maktabda tashkil etilgan to'garaklar
Maktab honalari
Bilimlar bellashuvi
Ingliz tili bizning hayotimizda
Namangan viloyati Norin tuman Xalq ta'limi bo'limiga qarashli 40-umumiy o'rta ta'lim maktabining web sayti

40-sonli  umumiy  orta  ta’lim  maktab  sinf  va  sinf  rahbarlari  haqida  ma’lumot

Sinflar

Jami o‘quvchi

Qizlar

O‘g‘il bolalar

Sinf rahbarlar

1

1 “A”

34

17

17

Jambulova  Halima

2

1 “B”

34

22

12

To’rayeva  Ma’mura

3

1 “D”

35

18

17

Rahmonova  Ravshanoy

4

1 “E”

30

16

14

Xalilova  Sadbaroy

5

1 “F

32

20

12

Salomova  Odina

6

2 “A”

35

13

22

Mo’minova  Gulbahor

7

2 “B”

34

18

16

Qambarova  Nazokat

8

2 “D”

36

15

21

Matazimova  Mahfuza

9

2 “E”

34

23

11

Dolimova  lola

10

2 “F”

34

12

22

O’tanova  Malohat

11

3 “A

27

12

15

Ergasheva  feruza

12

3 “B

27

18

9

O’tanova  Mavjuda

13

3 “D

31

12

19

Umirzaqova  Fotima

14

3 “E

32

17

15

Mirzabekova  Odina

15

3 “F

32

14

18

Davronova  Zulxumor

16

3 “G

35

20

15

Mo’minova  Dilfuza

17

4 “A

24

12

12

Sobirova  Ra’no

18

4 “B

35

19

16

O’tanova  Nargiza

19

4 “D

34

15

19

Mirzaolimova  Odina

20

4 “E

26

10

16

G’ofurova  Feruza

21

4 “F

31

17

14

Xakimova  Lola

22

5 “A

32

16

16

Mirzabekova  Nodira

23

5 “B

30

16

14

Mo’ydinova  Nilufar

24

5 “D

27

10

17

Azimova  Xurshida

25

5 “E

25

7

18

Murodova  Xurshida

26

6 “A

33

17

16

Abdullayeva  Halima

27

6 “B

26

15

11

Jo’rayeva  Dildora

28

6 “D

27

13

       14

Abdullayeva  feruza

29

6 “E

30

15

15

Akbarova  Shaxzoda

30

6 “F

25

10

15

Usmonova  Dilfuza

31

7 “A

30

21

9

Mahmudova  Gulshan

32

7 “B

29

17

12

Kamolova  Dilnoza

33

7 “D

29

12

17

Bobomirzayeva  feruza

34

7 “E

25

13

12

G’oziyeva  Sojida

35

7 “F

28

11

17

Turg’unova  Madina

36

8 “A

30

15

15

Jalalova  Nurxon

37

8 “B

33

17

16

Ahmedova  Gavharoy

38

8 “D

25

11

14

Abbosova  Dilfuza

39

8 “E

28

10

18

Mirzaliyeva  Gulbahor

40

9 “A

28

18

10

Qurbonova  Umida

41

9 “B

26

16

10

O’tanova  Mahliyo

42

9 “D

29

10

19

Qurbonov  Bobomurod

43

9 “E

27

9

18

Mo’minov Xursanboy

44

10A

32

14

18

G’oziyeva  Zebiniso

45

10 “B

31

14

17

Kamolova  Mukarram

Jami

45

1356

668

690

 

 

 

.